7 Aylık Scottish Fold Oğlum Birden Halsizleşti Göz Akıntısı Çoğaldı Sebebi Nedir

Ycekinn

Merhabalar, 7 aylık Scottish fold oğlum birden halsizleşti göz akıntısı çoğaldı 2. günü hali yok yataktan kalkmaya hareketlidir kendine dokundurtmayı sevmez ama dokunsalardahi sesini çıkarmıyor. Bir kaç gündür taş zeminde yattığını fark ettim üşütmüş olabilir mi
Ateşi yok ıshalı yok yemek yemesi için önüne koyuyorum iştah normal. bu süreç geçer mi önemli midir

4 CEVAP

Ayseenur10

Aslında soğuk yerde yatmaya çalışmaları ateş belirtisi sanırım. Veteriner hekime götürmelisiniz acilen

Zeynepulku

Lütfen bir an önce kliniğe goturun. Haksızlığın bir suru nedeni olabilir.

bskkrky

Bende Ayşenur hanım gibi biliyorum veterinerimiz öyle demişti. Lütfen yasak falan dinlemeyin acil açık bir kliniğe götürün. Ciddi bir problem olabilir

sayyavefaaa

o nasıl bir göz akıntısı benim de scottishim var ama hiç böyle göz akıntısıyla karşılaşmadık çok şükür acilen bir hekime danışın