Mystic Mi Proplan Mı?

feyzanurkrb

Anket

Mystic
(18 oy)
Proplan
(18 oy)
Toplam (36 oy)

Çok kararsız kaldım sizce hangi mamayı kullanmalıyım. Şu an Mystic numunelerini yiyor. Bizde ishal vs. herhangi bir rahatsızlık yapmadı ama ablam da Proplan almayı düşünüyor. Acaba hangisini kullanmalıyız? Lütfen ankete oy verin ve deneyimlerinizi paylaşın :)

12 CEVAP

Mehmetkr

Proplan tahıl deposu ve parasını hiç haketmeyen mamalardan birisi mystic içeriğine pek güvenemesem de ikisi arasında kalsam net mystic tercih ederdim. Hem daha ucuz artan para ile takviye gıdalar da alabilirsiniz

Ayben02

İshal yapmadiysa ya da herhangi bir yan etki yapmadiysa mystic kullanabilirsiniz ben de şuan kısır mamasını kullanıyorum ama bizde gaz ve yumuşak kaka sorunu olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum

feyzanurkrb

Lütfen cevap verin

feyzanurkrb

Daha fazla cevaba ihtiyacım var lütfen fikirlerinizi paylaşın 😊

Rmysass

Proplan kullanıyorum 3 aydır çok memnunum

Kocalex

1-Mystic
2-Diğerleri

Ares87

Mystick kısır mamayı kedim zoraki yedi proplan aldım onu güzel yiyor şuan kızanda olan kedim ise mystick yavru mama yiyor severek

ferhat05

İkisinin de yavru mamasına baktım.
Mystic

• %50 tavuk eti (taze ve kurutulmuş) çok iyi, özellikle fiyatına göre
• Pirinç, nohut patates ve güzel bazı gıdalar. pirinç olmasa iyiydi

Proplan:
• %20 Tavuk eti Tavuk eti olduğuna şükür
• Mısır, gluten ve bir sürü bitkisel protein *Kesinlikle olmaması gereken gıdalar. Proplan gözden düştü her iki konuda da

Bu durumda mystic daha iyi ama şikayetçi olanlar da var. Deneyip görmek lazım. Kedinizin alerjik sorunları varsa mystic sorun olabilir.

ernbuse

Mystic kullanıyorum çok memnunum öneririm

Napim

Bende mystice karar verdim. Hem içerik bakımından daha zengin hemde daha ekonomik. Ama daha denemedim çünkü daha kedim gelmedi 😂😂😂

mehmetsen

veterinerimin önerisiyle pro plan kullanıyorum. Gayette memnunum. Dediğiniz markayı daha önce hiç denemedim malesef.

Egale16

üç gün önce petlebi den pro plan sipariş verdim henüz kargoya verilmemiş gelirse deniycem