Kedim Rulo Kağıdının İnce Uzun Bir Tarafını Yedi Bağırsaklarında Sıkıntı Olur Mu

Emireren48

Masanın üstünde rulo kağıdının ince yırtılan bir kısmı vardı kedim onu yemeye başladı yakalamaya çalıştım ama yakalayamadım sonra yuttu bir sıkıntı olur mu (kağıt gibi ama suya karşı kağıttan daha dayanıklı )Kalın Yazı

3 CEVAP

didarkardes

tüyleri için kullandığınız malttan verin bir sıkıntı olmaz küçük bir şeymiş sonuçta

Ayseenur10

Malt verin, yaş mama verin kakasını takip edin. Kaka yapamazsa veterinere gidersiniz

Emireren48

Tüy toplayıcının kağıdı