Dişi Kedim Kızana Girdi

Ares87

Dişi kedim 9. Ayını bitirecek 2 gün önce kızana girdi biter bitmez kısırlaştırma ameliyatı olacak tahmini ne zaman çıkar kızandan ve kısır erkek kedimi baştan çıkardı :) çiftleşmeye çalışıyorlar durum vahim

2 CEVAP

ferhat05

Kızgınlık geçtikten 1 hafta 10 gün sonra kısırlaştırma uygun diye biliyorum dişilerde. Çiftleşmelerini engellemeye çalışın. En azından çok yanaştırmayın. Çocuklarınız olabilir düşük ihtimal de olsa. Erkek kedilerde sperm üretimi tam anlamıyla durmuyor. Böbrek üstü bezlerden sperm salgılanabiliyor az da olsa.

Ares87

Ayy Allah korusun kızım daha çok küçük kendisi bebek daha olmaz diye düşünüyorum erkek denese de yapamıyor zaten ki kısırlaştıktan sonra kızan belirtisi hiç göstermedi