Acil Bakın Lütfen

zeyno0605

Arkadaşlar kedimin kuyruğu yaklaşık 10-15 dk önce kapıya sıkıştı,sıkıştığı gibi masanın altına girdi ama ben mamasını verince hemen koşa koşa geldi iştahı yerinde biraz oyun oynadık şu an uyuyor ama kuyruğuna hafifçe dokununca hemen geri çekiyor normaldede kuyruğunu elletmeyi sevmezdi ama şu an canı acıyo mu acımıyo mu anlamıyorum kuyruğuna bi şey olmuş mudur olduysa nasıl anlayabilirim yardımcı olur musunuz lütfen

2 CEVAP

Mapple2

Anlık Acı , Doku ezilmesi vb. ve olabilir Kuyruk hareketlerini izleyin garip, anormal bir durum seyrederseniz, Vet ziyareti yapın.

zeyno0605

cok tesekkür ederim