Kedim Beni Uyutmuyor Çıldırmak Üzereyim

feyzanurkrb

Saatin kaç olduğunu görüyorsunuzdur zaten yazıyor. Ben yinede söyleyeyim gece 1’e geliyor. Bu gün sırf ben kedimle uyumaya alışayım diye annem salonda yattı. Çünkü annemi geçen gece Duman rahatız etmiş. Her neyse biliyorum ki yatağıma gelince oynamaya başlayacaktı ben de onu yatağıma koymadan önce iyice yordum bir sürü oyun oynadık. Sonra uykum geldi. Yatağa koydum birazcık ayaklarıma saldırdı normaldir dedim hep böyle yapıyor. Sonra gitti sandalyemin üstüne yerleşti. Ben de uyku meditasyonu dinliyordum. Tam uykuya dalacaktım ki Duman yatağıma geldi partileriyle masaj yapmaya başladı. Ben de düşündüm ki oraya yatacak. Biraz yattı sonra bana daldı. Üstüme saldırdı. Ayağımla sertçe ittim.Asla uyutmuyor. Ve en sonunda odamdan çıkardım. Ama pişmanlık duyuyorum artık 😭 Her gece aynı problemi yaşıyoruz. Bıktım. Çıldırmak üzereyim. Yarın saat 7:30 da kalkacağım. Ve tek çareyi odamdan çıkarmakta buldum.

8 CEVAP

ozgeoyagnc

Merhaba .Genel olarak kediler geceleri oynamaya başlarlar. Benim kedim normaldede çok hareketlı ve gecelerı daha da çok oyun oynuyor.Kendi kendine oradan oraya koşuyor vs. Biz geceleri aynı odada kaldığımız için kendimiz uyuyacağımız zaman ışığı kapatıyoruz . Işığı kapattığımızda kedimizde 10 -15 dk. sonra uyuyor. Birde kediniz daha küçük sanırım belki daha küçük olduğu için daha da hareketlıdır. Ben birde uyumadan önce etrafta bulunan kedimin onunla oynaya bileceği şeyleri kaldırıyorum. Birde biri bize geceleri mama vermeyin daha çok oynamaya başlar demişti.O yuzden ben, gece maması bıtmışse (zaten yiyip uyuyor genelde) .Kedim uyandığında mama verıyorum .O zaman diliminde acıkacağını düşünmüyorum çünkü zaten uyuyor :)

ozgeoyagnc

Ya da belkı uyumadan önce oyun oynatmamanız daha ıyı olabılır.Daha küçük olduğu için hemen yorulmuyor olabılır. :)

Ezokoc

Benimkide oyle gece bazen deliriyo duz duvara tirmaniyo resmen ona bağış yanına geldiginde yere koyup hayir diye artik yapmiyo normalde genelde sabah 6 gibi uyanip yapiyodu bunu. artik yapmiyo

Latahzen27

Geçmişler olsun bizde bu durumlardan gectik ama az sabredin geçicek bugünler😍😍☺

sugartgecat

bu yuzden kedimle geceleri beraber yatmıyorum hem ezme korkusuyla rahat uyuyamıyorum hem de o sürekli oynamak istiyo ısırıyo ediyo

Kaç aylık kediniz ?

Zeynepulku

Kediniz daha yavruysa normal.

Asil50

Büyüdükçe geçer ama sabah erken uyandırma huyları geçmiyor 😍 benimki bir yaşını geçti ama sabah beş en geç altıda uyandiriyor