Kedilerin En Sevdiği Yiyecek

Meltemmx32

Arkadaşlar bundan 2-3 ay önce bi sokak kedisi yanıma geldi oturduğum binaya girdi kapımın önüne binanın içinde yer yaptım orda yatıyor hep kumu da var yaklaşık 1 haftadır çok az yemek yiyordu kilosu iyiydi fakat 1 hafta içinde resmen eridi ve kemik kaldı heryerinin kemiği elime batıyor veterinere götürüp tedavi ettirdim dişinde iltihap olmuş arada kanıyordu dişini temizleyip iğne yaptılar ve destekleyici sprey ve şurup verdiler ama yine de yemek çok az yiyor bu durum beni rahatsız ediyor korkuyorum biraz kilo alsın istiyorum sabırsızım galiba... eski haline dönmesini istiyorum ama 2 günde olmaz tabi kilo alması için yemek yemeli en sevdiği şey haşlanmış ciğer ama onu bile az yiyor önüne birsürü çeşit koydum bana önerebileceğiniz birşey varmı yiyeceği iştahının açılabileceği birşey varsa yorumlarınızı bekliyorum

2 CEVAP

yuceuzay

ciğer, haşlanmış tavuk parçaları, ev yapımı yoğurt (ev yapımı olunca baya bir sevip yiyorlar hem probiyotik olduğu için bağışıklığını güçlendiriyor), tavuk suyu veya et suyu da verebilirsiniz çok sağlıklıdır yine gelişmesini destekler

Meltemmx32

Teşekkür ederim