Hills Kitten Balıklı Kuru Mama Hakkında Lütfen

Merhaba bu mamayı kullananlar deneyimlerinizi yazar mısınız
Önerir misiniz? Tüy dökümü, Kilo alımı, ağız kokusu yapıyor mu?

Kedim 4,5 aylık ve hep N&D Kitten yedi bu zamana kadar. Ama artık zorla yiyor mamasını bu yüzden değiştireceğim. Ağzı da kokuyor..
Tekir kedim 2.2 kilo aşırı zayıf, uzun ince duruyor. Hareketli ve enerjik..
ND kilo aldırır diye düşünürken aksine beklediğim gibi olmadı bizde. Ekstra her hafta taze etle beslemesem hayvan hiç kilo almaz heralde.
Bugün yeni mama alacağım tavsiyeleriniz acil lazım
Sizden kilo aldıracak bir kuru mama önerisi istiyorum

5 CEVAP

Anonymus944867

2.2 kg hiç te aşırı az sayılmaz aksine iyi hence 4.5 ay için tabi kedinizin boyu da etkili Hills kitten iyidir fakat Nd bir tık daha iyi kediniz mamadan sıkıldıysa geçebilirsiniz hills e 2,3 ay kullanın bakın bi :)

Tekirvenusi

2 kilo zayıf olmuyor ama pro plan ve yağ oranı yüksek olan mamalara bakabilirsin

mishapamuk

Hills kilo aldırma konusunda iyi bir seçim.
Bizde bir ara balıklı olanı kullandık. Sorun olmadı.

NURSENA123

bence bir acana deneyebilirsiniz hillsin içindeki oranlar belli değil her sitede hangisine güveniceksin risk atma

whistle

Hills güzeldir.Proplan ve royal canin de kilo aldırmak için yardımcı olabilir