Mystic Kedi Maması

Napim

Son kez emin olmak için soruyorum. Sizden şüphe etmiyorum ama emin olmam gerek. Yavru kedime mystic kedi maması verirsem herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Kendimde kemik gelişimi ilerler mi?

9 CEVAP

NURSENA123

bende mystic sipariş verdim içeriği güzel gibi duruyor

NURSENA123

bu arada kedinize herhangi yan etki yaparsa mamadan kaynaklı olmaz mesela bazı kedilere tavuk dokunur

Napim

Çok teşekkürler

Napim

Deneyip göreceğim

uveysuveys

merhabalar her mama her kediye yaramıyor biliyorsunuz, bence önce numune talep etmenizde fayda var ben oğluma mystic sterilised veriyorum bir zararını görmedim ama kedilerinde alerjik reaksiyonlar ve ishale sebep olan kişiler duydum instagram sayfasından numune talep edebilirsiniz

Napim

Kedimden mi numune aldırmalıyım?

uveysuveys

hayır mama şirketinin instagram hesabından veya internet sitesinden numune mama isteyin 200 ya da 400 gramlık numune gönderiyorlar böylece kedinizi bir süre bu mamayla besleyip kedide herhangi bir rahatsızlığa sebep olup olmadığını görmüş olursunuz

Hayır mysticin sitesinden kargo ücreti karsılıgıda numune isteyebilirsiniz

Napim

Pekâlâ çok teşekkürler