Kediler Gaz Çıkarır Mı ?

feyzanurkrb

Arkadaşlar selam. Bazen kedimden hafif kötü bir koku geliyor. Sanki gaz çıkarmış gibi ve sonra kayboluyor. Acaba kediler de insanlar gibi gaz çıkarabilir mi ve de bu neden olur?

4 CEVAP

Asil50

Evet çıkarırlar hemde hatrı sayılır çıkarırlar 🤪 o sırada menziline hemen kaçınmanızı tavsiye ederim 🤣😂

ozgeoyagnc

Erkek kediler koku bırakıyor bazen. Sanırım sadece erkek kedilerde oluyor bu durum :)

feyzanurkrb

@ozgeoyagnc Ama kedim henüz kızgınlığa girmedi daha çok küçük :)

ferhat05

Hem de nasıl gaz çıkarır bi bilsen. Bizimkinin afedersin bi osuruğu var insan boyutunda ses çıkartıyor. Bi de vücudunu esnetirken daha çok oluyordu. Şu an yok neden o kadar gazı vardı bilmiyorum. Belki biz görmeden yoğurt, kefir vs. tüketmiştir.