Kedi Fare İlacı Yermi?

Okidiu

Evimizde bir fareden üç fareye çıkan bir fındık faresi terörü var ilk başlarda eklemedim kedi var kaçar diye düşünerek ama çoğaldı ilaçlamayı düşünüyoruz ama kedimiz var fare zehri yermi yemezmi kestiremiyorum ve korkuyorum

9 CEVAP

Mapple2

Markalı Kediler, keskin kokular hariç herşeyin tadına bakabilirler... Dikkatli olmanızda fayda vardır.

Mustafanacar

Sakın zehir koymayın. Benim bir arkadaşımın kedisi bu yüzden ölmüştü.

Zeynepulku

Kedinizi bir kaç hafta başka yere alamıyor musunuz? İlackanma bittikten fareleri topladıktan sonra geri getirirsiniz

Mapple2

Meraklı *

Alperen07

Kedi tadına bakabilir ve fareler zehri yeyip ölür ve kedi de o fareyi yerse kediniz de ölür Allah muhafaza bizim yıllar önce başımıza gelmişti

whistle

evet yiyebilir.Çok dikkatli olun bunun başka bir yolu varsa ona başvurun

Alperen07

Kapan kurmayı deneseniz fak deriz biz o da baya işe yarar veya yapıştırıcılı birşeyler oluyor fare ona basınca yapışıyo zehir en son çare düşünün bence bide kediniz fareyi avlamayı düşünmüyor mu acaba 。◕‿◕。

baranertaga

Bir tanıdığınıza bırakın kedinizi mümkünse

fetihh1453

yapıştırıcılıyı kullanmayın kediniz yapışabilir
fare kapanına da patisini kıstırabilir