Hangi Kumu Önerirsiniz ?

emirhanaydin

Şu an ever clean kullanıyorum fakat fiyati yüksek olsuğu için biraz daha uygun bir kum ariyorum ever clean gibi performans veren kum önerebilir misiniz ?

13 CEVAP

Anonymus944867

çoğu aynı bence kuma para verenleri saçma buluyorum :D

kafkasss

Ben vancat aktif carbonlu kullanıyorum kokutmuyor tuvaleti açık olmasına rağmen topaklanmasıda yeterli geldi memnunum şimdilik :)Yinede başka kumlarıda deniyeceğim

yuceuzay

Ben sanicat bentonit topaklanan kumunu kullanıyorum gayet de iyi topaklanıyor çok memnunum tabiki ever clean kadar iyi performans alamazsınız ama el mahkum

anjq

SanicatActive Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumu kullanıyorum, çoğu yerde ever clean alamayanlar için en iyi alternatif olduğu yazılmış.

elifemekci

Lindocat marsilya sabunlu. 20 litreyi 45 tlye alıyorum t r e n d y o l dan. Gayet memnunum. Kuma para vermeyi saçma buluyorum

Mila__kedi

Reflex

ferhat05

Natural bastet çam peleti 🌲
Biraz pahalı eğer 2 hafta da bir değiştirdiğimizi düşünürsek. Orta boy tuvaletler için 1.5 paket (7L+3.5L) Büyük boy tuvaletler için 2 paket (14L) öneriliyor. En kötü ayda bir değişmeli tuvaleti. Ben başka bi alternatif çam pelet bakıyorum.

Rima0110

Proline kullanıyorum sabun kokulu. Toparlanması da güzel hafif temiz bir koku hissi veriyor. Memnunum ama ben de ever clearı duymamıştım onu merak ettim. 20 TL ye alıyorum 5L.

NURSENA123

reflex çok iyii

Anonymus944867

@nensi18 kedin kıymetli diye ever clean kullanıyosun demekk sanırım ever clean kullanınca kedi altın kaplama kaka yapıyo xd

nensi18

Ever clean tabiki de :) Pahalı ama kedim kıymetli :)

Salihaylmz

Reflex güzel diyorlar ben de aldım ama henüz denemedim. Reflex bittikten sonra kesinlikle bigcat almayı düşünüyorum hem daha sağlıklı hem de tozutma dağılma vs sorunları yok

aybikeyyy

Ben felight febreze kedi kumu kullanıyorum. 8ltsi 35e alıyorum. Her gün 2 kez temizliyorum 15 günde bir kez de bütün kumu döküp yeni kum koyuyorum. Hiç koku olmuyor. Topaklaşma fena değil kedim çişini yaptıktan sonra biraz bekleyip öyle alıyorum. Biraz pahalı ama ben de acemiyim :)