Kedimin Kulağındaki Kırmızı Lekeler

Milovat

Arkadaşlar bugün oyun oynarken kedimin kulak içinde bu lekeyi fark ettim. En büyüğü fotoğrafta görünüyor böyle iki uc tane de nokta boyutunda var, bu ne olabilir?

4 CEVAP

zeynepllr

merhaba geçti mi acaba bugun kedimin kulagindada ayni sekilde kizariklik farkettim

ayseguledaa

Ben de aynı durumu yaşayıp veterinere gittiğimde bunun mantar olmadığını, oynarken ya da kaşırken zarar verebiliyor olduğunu söylemişti. Kendiliğinden yok oldu. Sanıyorum ki mantar olsa yayılmaya devam ederdi. Yine de sizin de veterinerinize danışmanız daha sağlıklı olur

Milovat

Bizimki de oynarken kızartmis ama iki üç hafta geçmemişti şimdi yok oldu kendi kendine

zeynepllr

bir kaç yerde daha okudum mantar deniyordu sizinde mantar mıymış