Ne Yapayım Sizce?

ilkim2410

Merhaba. Uyurken onu odama almıyorum kapımı kapatıyorum ama çok üzülüyorum. Odama almak istiyorum ama gece yatarken fark etmeden ezerim diye de korkuyorum. Dışarıya koyduğumda kapının önünde miyavlıyor ve artık havalarda soğumaya başladı. Üşür diye de korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

7 CEVAP

ilkim2410

Deneyeceğim :)

Zeynepulku

Gece yatarken ezmiyorsunuz emin olun yatağın sadece %25'ini kullanabiliyorsunuz zaten sağ olsunlar.
Ben çok deli yatan biriyim aksam yattigimla sabah kalktigim asla bir olmaz. Kedim gece yanıma gelmişse bunu bilmiyorsan bile en köşeye sıkışıp yatıyorum. O da geniş geniş yatıyor.

chuckysmom

Ben kedimi yatağa alıyorum o ardından geceye doğru ayak ucuma gidiyor sabah kalktığımda ayak ucumda oluyor belki sizin kedinizde öyle yapar bir deneyin ezeceğinizi sanmıyorum

Seydacelk

Ezeceğinizi düşünmüyorum zaten kediler derin uykuda olsa bile en ufak sesi hissediyorlar kulakları hemen hareket ediyor fark ettiyseniz benim yavrum 40 günlükken bile benim her hareketimde uyanıp bana bakardı. Ben de çok deli yatarım ama kediyle uyuduğumda biraz daha uykuda o bilinci hissediyorum

Pretty

Bende arasıra kedimle yatıyorum ama ezmiyorum o zaten kaçar öyle birşey olduğu an veya miyavlar sizde duyarsiniz ama hic ezeni gormedim

Ben kendimle hiç aynı odada yatamiyorum. Bir kere denedim saat 3 de üstüme işeyerek uyandirdi. Sabah gözümü tirmalamasini saymıyorum bile.

Kendimle yazmışım kedimle olacakti