Kedi Kumu Yer Değişikliği

chuckysmom

Arkadaşlar kedimin kumunu banyodan kapalı sıcak balkona almak istiyorum onu oraya tekrar nasıl alıştırabilirim kedimi alıp kumunun olduğu yere bir kaç kez koysam alışır mı ? Zaten kendisi o balkonu çok seviyor . Bir Öneriniz var mı

3 CEVAP

Seydacelk

Kedinize yeni yerini bir kaç kez gösterdikten sonra ayakları eski yerine gitse de eski yerinde koku almadığı zaman orda bulamadığında yeni yerini zamanla öğrenecektir hem de kısa bir zaman

Pretty

Biraz zorlanır ama alışır.

NidaE

Kediniz yanınızdayken taşırsanız o zaten siz yerleştirdiğiniz anda girip kontrol eder sorun yaşamazsınız bizim evde her hafta yer değişir sorun olmadı hiç