Köpek Ayakkabısı Ve Pati Balmı

Ecemgokay

Köpeğim morkie (terrier). Malum kış geldiği için dışarda gezerken patileri çok üşür mü bilemediğim için sormak istedim bilenlere. Ayakkabı giydirilmeli mi ve hangi markayı tavsiye edersiniz?
Bir de pati balmı kullanmalı mıyım, ne sıklıkta ve hangi markayı tavsiye ediyorsunuz?

12 CEVAP

Mehmetkr

Ayakkabı kiyafet vb tasma dışındaki herşeyden bahsediyorum, köpeğe giydirilmesi gereken şeylerdir. Köpeğiniz üşümez köpek ayakkabısına falan ihtiyacı yok

gizakdag

Köpeğime ne yaptıysam ayakkabı giydiremedim. Sonradan giydirmekten de vazgeçtim zaten çünkü doğaları gereği ihtiyaçları yok diye düşünüyorum. Pati balmı yerine hindistan cevizi yağı kullanıyorum patisindeki çatlaklara çok iyi geliyor. Sürekli olmamak şartıyla tabiiki. Köpeğin patisinin yumuşak olması sıkıntı yaratabiliyor.

Ben doğaları gereği kıyafet ve ayakkabı kullanmayı doğru bulmuyorum, bu sebeple kendi köpeğime kullanmıyorum. Çok fazla asfalta temas etmekten dolayı kışın soğuktan yazın sıcaktan hafif pütürlenme ve kuruma olduğunda haftada max 2 gün pati balmı kullanıyorum. Balm içeriği çok önemli çünkü yalamak istiyorlar buna dikkat etmenizi tavsiye ederim

Ecemgokay

Hangi marka kullanıyorsunuz @milothefrench

gulsundusmez

şu hayvanlara giydirilen ayakkabı falan ne saçmalıktır yazık ya hayvanlara

Mehmetkr

Pati balmi kullanmak istemenizin sebebi ne?

Mehmetkr

Köpeğinizi giydirilmemesi yazması gerekiyordu yanlış yazmışım.

puglife

Pati balmı önerebilecek birisi varsa iyi olur.

Pati balmı olarak içeriğine güvendiğim @gezginkuyruk hesabından temin ettiğim balmı kullanıyorum. İnstagram profilinde balmın tarifi de var, isterseniz kendinizde hazırlayabilirsiniz. Biz 1 senedir çoğu ürününü denedik, herhangi bir sorun olmadı.

blue_hpood

giydirmeyin, köpekler bizim gibi değildir. kral köpek ailesinin video serisini de inceleyebilirsiniz. ayakkabı, yağmurluk, tişört vb. şeylere köpeklerin ihtiyacı yok. ve lütfen göğüs tasması kullanın.

Palyaco

Dogalari gereği usumezler

theyusra

köpek ayakkabısını bende doğru bulmuyorum, ve balm gibi şeyler yerine hindistan cevizi yağı çok daha mantıklı bence de.