Kedim Kısırlaştırmadan Sonra Yemek Yemedi

Nayeli

Kedim kısırlaştırmadan sonra yemek yemedi. Cumartesi gecesi biraz bir şey yedi. Pazar öğlen ameliyat olacağı için sabahtan mama vermedim . Saat 12:30'da ameliyattan uyandı. Ve şuan pazartesi akşam halen bir şey yemiyor . Yani aslında yemek yememesi iki gün oldu :( sizce yemek işini nasıl yapabilirim

22 CEVAP

Nayeli

Yaş mama özel bi maması var zaten. Aşırı besleyici ve hatta iyileşme hızlandırıcı. Kaza ve ameliyat sonraları verilen ama yemedi... kilo alsın diye ameliyat öncesi verdiğimde yiyordu.
Vet tavuk haşla dene dedi...
Annemi aradım söyledim biraz çiğer yemiş dolanmış evde pencere kenarında oturmuş, dinlenmek için odasına girmiş... akşam eve gidip kendim bakacağım bir de ... normal zamanda bile herkesin yendiğinin yarısını anca yiyen bir kedi zaten:(

kediaskim

Tüh bekliyoruz iyi haberi

Nayeli

Gittim geldim :) iki iğne yedim hanımefendi. Güçlendirici/toparlayıcı dedi vet. Sonra bi de mama aldık. "naturea" eve geldik beş dk sonra verdim ÇOK ŞÜKÜR kabın 4/1 yedi. 20 gr yaş mama az da olsa şimdilik iyiye işaret. Dua edin iştahı açılsın. Çok teşekkürler hepinize desteğiniz ilginiz için

Nayeli

Bnce de psikolojik fiziksel olrRk iyi sayılır çünkü. Ama zayıf düşmemesi için yemesi şart. İyileşmesi için. Şimdi eve gidiyorum...yetişmem lazım...inşallah yollar açık olur eve gidip yavrumu alır vete giderim. Size haber vercem

intizar

Ben kedimi kısırlaşdırdım ama 5gündür yemek yemiyo yani bendeyken 2gün yemedi veterinere götürdüm ordada 3gündür kalıyo serum veriyorlar ama yine bişey yememiş napıcagımı bilmiyorum çok korkuyorum bişey olucak diye

intizar

Böyle durum yaşıyan varmı acaba

LadyAndCat

İntizar
Kısırlaştırdınız ve o zamandan beri klinikte mi? 5 gün yemese normalde ölür. Serum verildiği için yaşıyor. Veteriner size açıklamadı mı? Bir şey demedi mi?