Mamalar...

Ezokoc

Anket

Proline
(1 oy)
Mystic
(5 oy)
Profine
(3 oy)
Yada?
(7 oy)
Toplam (16 oy)

Kedime 2 aydir proplan kullanıyorum tuvaletinde vs bi sıkıntı gormedim kilo almasıda iyi fakat bu mama iştahını asiri açıyor. Doymak bilmiyo içeriğimize araştırdığım icin o parayi haketmediğini dusunuyorum mystic yerli bi marka cok onyargi ishal vs sorun okudum ama içeriği proplandan daha iyi gozukuyor mama konusunda yardimci olabilirmisiniz lutfen

10 CEVAP

Tanıdığım felicia kullananlar var kedileri aşırı derecede tüy döküyor biz prochoice kitten kullanıyoruz baya da memnunuz

Ezokoc

Arkadaşlar yada kismina tiklamaniza gerek yok soru isareti var yada ne tercih etmeliyim?

Nida_Leydi

Fitmin ya da brit care bakabilirsiniz.

SerraYanmaz

Felicia dan memnunum takviye şartıyla

Ezokoc

Mystic içeriği de iyi gibi duruyor ama bilemedim

Ezokoc

Prochoice yide duydum acikcasi asiri kararsizim proplan kullaniyorum bi sorun yasamiyorum ama hem icerigine gire cok pahali hemde o paraya içeriği daha iyi bi mama bulmak istiyorum

ILoveF

Mystic kullandım uzun süre. Dediğin gibi ishal sorunu filan yaşamadık. Memnunum. Ama tabi her kedi bir değil. Küçük bir paket alıp denemelisin. İçeriği güzel. Yerli olmasından ötürü fiyatıda uygun diğer popüler markalara göre

Minikmuezza

Advance guzel oda lezzetli bir mamadir.

Ezokoc

Pro choice kitten mama siparis ettim az once buradan. Proplan kullaniyodum az kaldi zaten mamasi karistirip vericem kademeli umarim bi sorun yasanmaz. Icerigi bana iyi geldi

Ayseenel

2 yıldır N&D kullanıyoruz dönüşümlü olarak. Bir alışımızda balkabaklı diğer alışımızda narlı vs diye alıyoruz. Çok memnunuz. Çoğu veteriner hekim öneriyor.