Oral Care Mamada Hills Mi Royal Canin Mi

Themis_hy

Kedim gingivit oldu, oral care mama kullanacağız. Hills ve royal canin tane büyüklükleri ve içerikleri benzer. Benim öğrenmek istediğim hangisini daha kolay kırarak yiyorlar. Zaten tane boyutu büyük bu mamaların, bir de taneleri çok sert olursa iyice iştahsızlaşmasından korkuyorum. Çok iştahlı bir kedi değil zaten.

1 CEVAP

dissiz

Sadece marka olarak şunu söyleyeceğim royal canin markası iyi tabii ama hills içerik bakımından daha zengin ayrıca ben her ikisini de kullandım hills daha kolay kırılıyor fakat oral care veya başka alt markasında çok değişir mi bilmiyorum.