Karma 1 Aşısindan Sonra Ne Gibi Etkiler Görülür?

ibisaski

Bugün aşı oldu çok az yemek yedi ve halsiz sevmeye kalkınca da miyavliyor istemiyor normal mi böyle olmasi

11 CEVAP

serifekaptan

Ben de bir hafta önce yaptırdım karma aşısını aynı şekilde halsizlik iştahsızlık ve gece de biraz ateşi vardı ama ertesi gün kendine geldi siz de hiç merak etmeyin güzelce dinlensin bol bol sarılın uyuyun :)

Gofretsla

Ateş, halsizlik, iştahsızlık normaldir.:)

Gofretsla

1-3 gün:) belki o kadar bile sürmez

serifekaptan

Zannetmiyorum aşıdan dolayı olucağını çünkü ben de sormuştum veterinere bizde de biraz var o problem ama normal mevsim geçişinden dolayı olduğunu yalnız mart gibi daha fazla döküceğini söyledi :)

Gofretsla

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Bu çok önemli iyi mama sağlıklı parlak tüyler demektir:)

ibisaski

Teşekkür ederim peki ne kadar sürer bu durum

ibisaski

Teşekkür ederim :) birde aşırı tüy dökümü başladı asiyla alakali olabilir mi 7 aydır besliyoruz ilk defa bu kadar dökülmeye başladı

ibisaski

Propilan kullanıyoruz ama değişmedi hiç 4 5 aydır aynı mama

Ateş ve halsizlik iştahsizlik sık görülür

balinannesi

Benimki sadece halsiz ve iştahsızdı o zamanlar sürekli mayışık bir şekilde yatıyordu ama ertesi güne hemen düzelmişti :)

Ben de dün karma 1 yaptırdım Misha'ya. şuana kadar hiçbir belirti görmedim.Aynı yaramaz kız, iştahı da öyle..Aşı mı tutmadı acaba :))