İlk Defa Köpek Sahiplendim.

cemberke

Merhaba İlk defa köpek sahiplendim pet shoptan almaya karşıyım o yüzden birisinden sahiplendim. Ama ırkını bilmiyorum annesinin fotoğrafı var babasına kurt dediler sizce ne olabilir ne kadsr büyür vs yardımcı olur musunuz acaba

4 CEVAP

senaau

Melez. Anneyi ve babasının Kurt olduğunu da varsayarsak büyük ırk olur

Mehmetkr

Annesi golden veya labrador kırması baba da alman kurdu. İyi beslerseniz anne babasından da çok daha büyük olabilir ama normal beslendiğini varsayarsak ortalama bir golden kadar olacaktır.

cemberke

Annesi fotoğrafta var kurt değil galiba büyük ırk derken yetişkin bir golden büyüklüğünde mi mesela

Argo

kırma ama ileride büyük bir köpek olacak gibi