Köpek Mama Önerisi

kaju1412

3 gun once çiftlikten sahiplendigim kopegim için mama önerisi istiyorum.ilk 2 gün idare etmek için felicia kullandık ama içeriginin iyi olmadığını farkettim. Nd den biraz daha uygun fiyata iyi içerikli bir küçük ırk maması arıyorum öneri verebilir misiniz

18 CEVAP

Mustafanacar

Royal Canin, Hills, Proplan mı iyi? Güldürmeyin beni

Mustafanacar

Evet var. Hillsin içinde Sadece Hayvansal protein var. Proplan çok az miktar bir et var. Royal Canin den bahsetmek bile istemiyorum.

Mustafanacar

Promama deneyin

whistle

royal canin,hills,proplan,brit care,bosch,happy dog

Mehmetkr

ND den bir tık daha ucuz ve iyi olan tek mama brit care o da hemen hemen aynı daha da ucuz olanlar ise felicia kalitesinde. Bence biraz zorlayarak ND kullanmanız en iyisi

whistle

Mehmet bey insanların bütçesini bilemezsiniz gerçekten de köpekler için nd almak çok uçuk bir fiyatı gözden çıkarmak demek.Dediğim markalar bütçenize uygun ve kalştelidir

Mehmetkr

Bütçesini bilemeyiz ama bütçesi yüksekmiş gibi düşünüp yorum yapmak en mantıklısı. Kendisi bir para sınırı koymamış. Zaten fiyat fazla gelirse belirtir. Ayrıca önerdiğiniz brit ve Bosch ile ND aynı fiyat hills proplan ve Royal canin de fiyatlarına göre çöp mamalar.

zibityus

nd ucuz maması var 15 kg

Mehmetkr

Brit en ucuz 15 kglik 290 TL buldum ben ndnin de en ucuz 330 çok fark yok aslında

zibityus

mamayı güvenilir sitelerden almalısınız sahte olabilir. dağıtcı firma ile görüşüp güvenilir siteleri öğrenip oralardan sipariş vermeniz iyi olur.

zibityus

profine de kötü değil galiba ona da bakabilirsin

Mustafanacar

Royal Canin, Hills, Proplan mı iyi? Güldürmeyin beni

kaju1412

Mehmetkr ndnin 12 kilosunu 420 ye buldum ben 330 hangi sitede acaba ?

kaju1412

Bütçem 12 kilosuna 350-360 arası verebiliyorum nd almam için biraz zorlamam gerekiyor 12 kg 420 ye buldum daha uyguna nereden bulabilirim (küçük ırk yetişkin mama)

Mehmetkr

https://www.google.com/shopping/product/6277116342165913881?q=nd+k%C3%B6pek+mamasi+yavru&client=ms-android-xiaomi-rev1&hl=tr-TR&biw=393&bih=655&tbs=cat:3530,pdtr0:743350|743214,vw:l,init_ar:SgVKAwjKG0oKUggItq8tIK6uLUoHsgQECJ6wIA%3D%3D,ss:44&prmd=sinv&sxsrf=ALeKk003hCEdHEYa_SF04pVqaYJJwQU9YQ:1608186034566&prds=epd:16952909435026812672,cdl:1,prmr:1,cs:1

Ben bunu bulmuştum ama bu büyük ve orta ırk.