Eldiven Tarak

Zeynepulku

Her eldiven tarak iyi olmuyor o yüzden güvenip alamıyorum. Alipta memnun olduğunuz ise yarayan eldiven tarakların linkini cevaplara koyabilir misiniz?

12 CEVAP

yavuzsy

eldiven tarak alma

ahsenyildiz

https://www.********.com/dr-sacchi/kedi-kopek-tuy-toplayici-eldiven-p-1146934?boutiqueId=537555&merchantId=285873&gads=true

Leylikak

Tüy almasından çok memnunum. Ve kedim tarıyacağımı anladığı an sürtünüyor bana. Yani kedimde seviyor eldiven tarakla taranmayi ben memnunum. Ama bir yerde alması gerektiğinden fazla tüy aldığını dökülmeyen tüyleri de çektiğini duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum.

Ben mavi eldivenden aldım fakat hiç sevmedi. Ama kesinlikle çok güzel tüy alıyor. Eldiveni görür görmez saldırıyor. Sizin kediniz severse eldiveni öneririm.
Furminator taraklar varmış ama biraz pahalı. Bir tanıdığım ona benzeyen 15 tllik olanından almış:)) ve memnunmuş. O olabilir. Ama dediğim tarağı her gün kullanıma uygun değilmiş.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu.
Ha bu arada ben de furminatorun çakmasını deneyeceğim severse :)))

Zeynepulku

Bende furminator var normal tarakta var ama hic sevmiyor onlarla taranmayi belki eldiven tarakla sever birde eldiven tarakla dokülüp vucudunun ustunde kalan
tuyleri toplmak için istiyorum. Ama sanırım almama kararı aldım :)

Argo

normal tarak alın bence, daha iyi olur

Mila__kedi

Çok memnunum

ilkim2410

******** ya da *********** dan alabilirsiniz

ilkim2410

T.r..e.n.d.y.o.l. ya da H.e.p.s.i.b.u.r.a.d.a

ilkim2410

Özel isim olunca yazdırmadı N 11 den de alabilirsiniz

ahsenyildiz

t r e n d y o l da var

melis1881

ben bir çok denedim bi işe yaramıyor ne yazık ki alma kesinlikle