Tüy Döken Kediye Mama Önerisi

Ahmetemind

Ankara - Norveç Orman Kırması Kedim son zamanlarda çok tüy dökmeye başladı.Her gün tüylerini tarıyoruz ve haftada bir haşlanmış yumurta sarısı veriyoruz ancak hala tüyü dökülüyor pro plan iyi dediler sizce almalımıyım?

20 CEVAP

tyguler

Benim kedim de çok tüy döküyor. Veteriner proplan kullanın dedi kullandık ama faydasını görmedik tabii yine de deneyebilirsiniz ama benim kedimde hiiç bir işe yaramadı

Taylan48

Tartışmasız Orijen.

medu42

Hils mamasını ve proplanı nasıl öneriyorlar anlamak çok zor :) mama olarak felicia somonlu brit çare deneyebilirsin maddi durum biraz açıkçası. Ama orijen ve acana zirvedir param var diyorsan al. Ve mamalarda mısır ve mısır ürünleri olmasın berbat bir içerik dikkat edin. Son olarak mevsimsel tüy dökme olabilir keza şu içmesini takip edin..

medu42

Çok eski gönderiymiş nasıl en üste geldi :)))

burcingltkn

bonacıbo kullanmanızı tavsıye etmem bıraz premıum sevıyede mama alın bonacıbo tuylerı ddöker kazık gıbı yapar nd, royalcanın ,hılls tavsıyem