Yaş Mama

Kedime mama değişikliği yaptım ama yeni mamasinı yemedi yaş mamayla heveslendirirsem belki yer diye düşündüm çok aç. Dolapta yaş mama var ama yaklaşık 2 ay oldu alalı. Nasıl o kadar zamanda bitmedi demeyin uzun hikaye. Bıraz verme de sakınca olur mu? Buzdolabindaydi 2 aydır ben de yeni fark ettim sonra hatırladım ki 2 ay önce almıştık. Şu gece vaktinde gidip mama alamam. Tekrar söylüyorum vermemde bir sakınca var mı?

14 CEVAP

Çok komik farkındayım 😂

Okudukça gülüyorum kendime ahahahhshhdjd

Açılmış ağzı 100 gr falan kurumamış aynı

Güncel

GÜNCEL

Guncel

ferhat05

Son tüketim tarihi geçmemişse sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Teşekkürler biraz koydum kedim deli oldu biraz daha koyarım bari :)

Biraz daha kişi yardımcı olabilir mi vermeden önce birkez daha sorayım

Salihaylmz

Paketi açılmışsa vermemelisiniz.
Paketi açılmamışsa son kullanma tarihine kadar tuketilmesi gerekir. Yeni açıldıysa 24 saat icinde tuketilmesi gerekir eger paketin arkasinda bu konuda bilgi yoksa.

Fakat mama hala eskisi gibi şimdi 2 ay öncesini mi hatirliyorsun diyeceksiniz fakat zaten her yaş mama aldigimizda bu markayı alıyoruz ordan biliyorum yani.

Hem buzdolabında muhafaza ediyorum yanlış anlamayın tabii ki kızarak söylemiyorum siz yardımcı olmaya çalışıyorsunuz biliyorum

Salihaylmz

Farketmiyor ben açıldıktan 4 gun sonrasında bile vermem kedime tabi siz bilirsiniz.

ferhat05

Eğer açıkça zaten vermeyin. Ben kapalı diye düşündüm.