Kopegimde Mantar Ve Yemek

Jovinna

Köpeğimde kanli ishal tedavisi gordugu zamanlarda kakası duzelsin diye pirinç-tavuk ve tavuk suyunu karıştirip veriyorduk sanıyorum ki bu durum mantara yol açtı. Mantarı için veterineri kantron yagi surmemizi soyledi. Peki bu süreçte pedigree biftekli yaş mama versek bir sıkıntı olur mu? (Normal mama yemiyor)

5 CEVAP

Mehmetkr

Farklı markaları deneseniz daha iyi ayrıca mantar hemen tedavi edilmez ve bu kadar uzun süre yaş mama yemesi de farklı bir rahatsızlığa yol açabilir fırsat bu fırsat diyip çiğ beslenmeye geçmeniz en iyisi olur.

Jovinna

Çiğ derken nasıl yani?

Mehmetkr

Barf beslenme stili araştırın bu konuyu kesinlikle evcil hayvanlar için en sağlıklısi budur. Pet fooled adlı belgeseli izleyin ki neden kuru mama kullanmamanız gerektiğini daha iyi anlayın. Ondan sonra da barf beslenme ile ilgili araştırma yaparsınız

didarkardes

burada barf besleme yapmayan birçok kişi barf besleme öneriyor çok iyi araştırmanız lazım bu konuyu yapabileceğinizden eminseniz geçmeniz en doğrusu:))

Mehmetkr

Kötü yapılan bir barf beslenme bile 250 TL'lik mamadan iyidir. Kendi imkanları el vermiyor diye imkanı olan insanların yapmasını istemediler mi? ( Ben dahil)