Kediğicim Maalesef Vefat Etti :(

vhope

Merhaba arkadaşlar hatırlarsınız belki 1 ay önce sahiplendiğim 3 aylık erkek kedim Behlül'ün çok hasta olduğunu yazmıştım ve çok teşekkür ederim hepiniz bana güzel güzel mesajlar attınız. Ve kedimin durumu iyiye gidiyordu ki 5 gün önce çok kötü olmaya başladı yürüyemiyordu hep uyuyup yemek yiyordu ve dün yatağıma çişini yapınca anladım ki onunla geçirdiğim 30 günlük çok zor ama yine de sevgi dolu maceram sona erecekti. Ve bugün vefat etti. Onu çok özleyeceğim ve petlerimden kaldırmayacağım. O benim kalbimde çook büyük bir yer kaplayacak. Tekrardan mesajlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım her sokak hayvanı ve hasta hayvanlar iyileşir...

16 CEVAP

çook geçmiş olsun

Gofretsla

:(((( nedennn!!!!

yanik_kedi

çok üzüldüm gözyaşlarıma hakim olamadım Allah sabır versin :(((

Lunasekeri

Gecmis olsun

Lunasekeri

Allah sabir versin

Nayeli

Sana büyük sabırlar diliyorum...kelimeler yetersiz gelse de...yanındayız...acını paylaşıyoruz...

sekerparem

allah sabır versin ya

ergenc

Çok üzüldüm :(

hazalsenol

Çok çok üzüldüm Allah size sabır versin, güç versin

dollfacepersian

Buraya önce kedi ırkları hakkında bilgi almak için soru sormuştunuz. Sonra alerjiniz olduğundan bahsetmiştiniz. Doktorunuzun izin vermemesine zorla Behlül'ü sahiplenmiştiniz.
Sonra ben ne olduğunu anlamadan yavrucağın hastalık haberi geldi ve şimdi de vefat haberi..
Çok üzüldüm,onu ne kadar zorluklarla sahiplendiğinizi,ne kadar sevdiğinizi azıcık olsada tahmin edebiliyorum..
Başınız sağolsun,sabırlar dilerim

aycacetin2472

Allah sabır versin. Acını paylaşıyoruz :'(

sekerparem

çok geçmiş olsun

Nayeli
Ne kadar güzel konuşmuşsunuz:) Diğer üyelerimizde:)
Sabır diliyorum başka ne diyebilirim ki sizin acınızı dindiremem çünkü:(

Irmali

Benimde:(başin sağolsun

Ezgisu123

Başınız sağolsun. Çok geçmiş olsun ne kadar üzüldüm anlatamam. Allah sabir versin.