Kedimin Kulağındaki Tuhaf Lekeler

Sasaki

Kedim 5 yaşında ve kısırlaştırılmış bir dişi. Kısırlaştırılma operasyonu dışında veteriner deneyimi yok. Aşı da yaptırmadım şimdiye kadar. Son günlerde kulağının üzerindeki bu benekleri fark ettim, bir hastalığın belirtisi olmasından şüphe ediyorum.
(ilgili olabilir mi bilmem ama whiskas yiyorduk şimdiye kadar.)
Yanıtlarınızı bekliyorum.

22 CEVAP

Kulakta leke olması parazitli oldugu anlamina gelebilir
Aşılarını yaptirmaniz lazim
Ayrica whiskas mama hic saglikli degil icerisinde cok katki maddesi ve boya var

henaaam

parazit veya mantar

henaaam

strese bağlı egzama da olabilir

SansliLaki

whiskas kullanmayın

Duman14

Aynen birden yüklenmeyin şimdi whiskası hemen bırakın maddi durumunuz iyiyse acana kuru mama önerebilirim birde bozitayı araştırın aşılarını hemen yaptırın bir engel yoksa veterinerim mantarın kafasından başladığını söylemişti ki bu ciddi bir durum yarın sabah erkenden veterinere götürün ve aşı işlemlerine başlayın kedinizi seviyorsanız bunları yaparsınız zaten :)

SansliLaki

mantar gibi görünüyor

SansliLaki

ama en iyisini VETERİNER bilir