Nature's Protection Kitten Yavru Kedi Maması

nurrrgll

bu mama hakkında bilgisi olan var mı içeriği gözüme iyi geldi fakat hiç kullanan duymadım
Natures Protection Kitten Yavru Kedi Maması 2 Kg
.
İçindekiler (tavuk% 83, hindi% 12, ördek% 5) , pirinç, mısır , mısır gluteni , yumurta tozu , balık unu , şeker pancarı posası , yukka çiçeği özü , biberiye özü, maya , dinamik mikronize klinoptilolit (1 %) , kuru maya özü malt.
her 1 kg. için A vitamini:27500 IU, D3 vitamini:2 063 IU, E vitamini:756 mg, demir:69 mg, iyot:2 mg, bakır:7 mg, manganez:28 mg, çinko:158 mg, pelenium:0,14 mg. Antioxidanlar: doğal kökenli tokoferol
analiz ham protein:34%, ham yağ:22%, sodyum karbonat:6,3% , ham selüloz:1,3%, calsium:1,5%, fosfor :0,9 %, potasyum:0,7 %, sodyum:0,3 % , yağ asitleri DHA+EPA :0,262 %
.
https://www.google.com/search?q=natures+protection+kedi+mamas%C4%B1&sxsrf=ALeKk03VMbmivJknN33T6fAOxzXZ9kXWng:1608294911968&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjvuK-3xdftAhVP2qQKHRI9AfUQ_AUoAnoECAgQBA&biw=1707&bih=781#imgrc=L3uZvhbmMCqRCM

9 CEVAP

didarkardes

ne kadar bütçeniz var ona göre mama önerebiliriz

didarkardes

fitmin de deneyebilirsiniz aslında

nurrrgll

fitmini satan yer sayısı sayılı galiba fitmine bakıyım en iyisi

nurrrgll

Kompozisyon:
kanatlı eti% 44 (kurutulmuş ve ince öğütülmüş), pirinç, kümes hayvanı yağı, mısır, mısır glüteni, kril unu (en az% 4), balık unu, kuru yumurta, somon yağı, şeker pancarı posası, dinamik mikronize klinoptilolit (% 1) , keten tohumu, bira mayası, hindiba özü, yucca özü.

Katkı maddeleri / 1 kg
Besin katkı maddeleri: A vitamini (3a672a) - 27500 IU, D vitamini 3 (3a671) - 2063 IU, E vitamini (3a700) - 756 mg, demir (II) sülfat monohidrat (3b103) - 69 mg, kalsiyum iyodat susuz (3b202) - 2 mg, bakır (II) sülfat pentahidrat (3b405) - 7 mg, manganöz sülfat monohidrat (3b503) - 28 mg, çinko sülfat monohidrat (3b605) - 158 mg, sodyum selenit (3b801) - 0,14 mg, taurin ( 3a370) - 1375 mg.

Teknolojik katkı maddeleri: biberiye özü, bitkisel yağlardan tokoferol özleri (1b306 (i)).
.
orijinal sitesinde yazan içerik buymuş

golsahyildirim

gluten ve şeker içerikli mamaları kullanmamak gerekiyor diye biliyorum :/

nurrrgll

fiyatıda hiç az dağil gerçekten hala yeni içeriği güzel mama arıyorum

nurrrgll

orijen kadar yok ama şuan nd 1,5 kiloluk olanı kullanıyorum içeriği değişince değitirmeye karar verdim

Cook

Biz white cat mamasını denemiştik veterinerin önerisiyle.1 hafta yedi sadece bıraktı sonra.Ama yediği süreç içerisinde tüyleri direkt toplamıştı,şimdi sokaktakilere veriyorum çok severek yiyor onlar

nurrrgll

bende o seçeneğini görmiştim benim minik bebeğimde beyaz tüylü ama galiba risk almamaka lazım yemeyebilir böyle bi ihtimal var