Kedi Kopek

Halilayg

Neden sipariş vericegimiz zaman limit belirliyorsunuz örnek veriyorum ben kedi ve köpek mamasindan 125 gram olandan 100 er paket almak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz

8 CEVAP

Halilayg

Hak mar hangi şehirde Saliha hanım

Ftmkrtl

Bu mamalar denemek için satiliyor siteden beğenenler daha büyük paket alıyorlar

Halilayg

Bizim sokaktaki dostlarımız için dusundugumuz çok güzel bir projemiz var yardımcı olursan adetli almak istiyorumda

Tengu

Sepete ekle yazan yerin yanında adet seçeneği var ama tek seferde en fazla 30 tane eklenebiliyor 3 kere 30 adet 1 kere 10 adet seçip sepete ekleyin
Şunu da eklemek isterim ki 10 kiloluk paket alırsanız çok daha ucuza gelir

Mehmetkr

Eğer ayrı ayrı durmasını istiyorsanız büyük paketi alıp kendiniz çok ucuza küçük ambalajlar bulabilirsiniz. Ona doldurursunuz.

Salihaylmz

Eğer bulunduğunuz yerde Hak-mar market varsa orda satılıyor bundan istediğiniz kadar alabilirsiniz.

Salihaylmz

Sadece İstanbul ve Kocaelide şubeleri varmış malesef ben de yeni farkettim.
Ayrica pet burada diye site var orda istediğiniz kadar alabilirsiniz diye biliyorum bir oraya da bakın isterseniz. Daha önce ordan bir sey satın alanlara petlebiden soru sorabilirsiniz güvenilir derlerse ordan alın.

ahsenyildiz

econature deneyin derim