Elimde Kalan Orijen Kedi Maması

CanOzet

merhaba arkadaşlar. 17 kg orijen kedi maması aldım fakat kedilerimden birinde alerji çıktı bu mamaya karşı. 10 kgdan fazlası duruyor nasıl elimden çıkarabilirim bu mamayı yahut nereye satabilirim. teşekkürler şimdiden.

9 CEVAP

Ftmkrtl

Sokakta kalan kedilere verebilirsiniz yada bi barınaga

CanOzet

sokaktakilere miss marka mama vermekteyim zaten . malum pandemi işsizlik sözkonusu o yüzden aldığımdan ucuza vereceğim bir yer aramaktayım :')

Hangi şehir?

CanOzet

aydın didim

ahsenyildiz

barınaklara bağış yapabilirsiniz

Zeynepulku

Acık mama satan bir petshopa satabilirsiniz

ZehraBulutt

Let go'dan satın.

izmirle

Şadanlar petle irtibata geçin ben acana grasslands almıştım kedilerim yemedi sitede ürünü geri almadı şadanlar petle irtibata geçip ürünü iade ettim.

CanOzet

teşekkür ederim herkese deneyeceğim önerilerinizi.