Kedim Yatağıma İşiyor Annem Artık İstemiyor Ne Olur Yardım Edin!!

betulerdem

İlk yaptığında kızgınlık dönemindeydi kısırlaştırdık, ikinci seferinde annemi zor ikna ettim kapıyı kapalı tuttuk odaya girmesini yine içer yatağa diye. Bugün azıcık bir şey açık kalmış odanın kapısı yine aynı şeyi yaptı. Ne istiyor anlamıyorum bir sorunu da yok değişen bir düzeni de. Kimse onu rahatsız etmiyor dün akşam daha sürtünüyordu bana sev beni diye. İstemiyor artık annem nolur yardım edin.

21 CEVAP

betulerdem

  1. Yapışı bu ilki kızgınlıktaykendi işte... Alışmış mıdır bilmiyorum ama başka hiçbir yatağa değil özellikle o yatağa yapıyor yatakları kumu değiştirmemin imkanı yok maalesef, deterjan haricinde bişi kullanmayı da annem kabul etmiyor temizlemek diyor yine sirkeyle silip üstünden deterjanlı su ile geçiyor napıcağımı şaşırdım gerçekten :(

betulerdem

3. Yapışı olacak yanlış basmışım

betulerdem

Alıştı sanırım bilmiyorum... Yaptığı yatak yaysız yatak sırf sünger yani, önceden de çok yatardı o yatakta bazen kazıyomuş gibi yapıyodu toprak veya eşelenebilecek bir şey gibi görüyor olabilir mi acaba? Çamaşır suyu değil normal deterjan kullanıyor annem ve kendimizin türü de Norveç orman kedisi kırması

Duman14

Kuzenimin sokağında chincilla cinsi kedi var evden atmışlar kedi düşünün fotoğraf çekerken poz veriyor ve çok uysal Allahım eve getiresim geldi

yanik_kedi

Anladım...ben bu insanları anlamıyorum gerçekten bi hevesle alıyorlar sonra hiç düşünmeden bırakabiliyorlar ben kendimi düşünüyorum asla kedimi bırakamam yani bunlarda nasıl bir vicdan var !!!

Duman14

İllaki yavruları olcak değil yani. Sağlık durumundan dolayı aşı bile olamıyor illaki zamanı gelecek eğer kızgınlığa girerse ve sağlık durumundan dolayı kısırlaştıramıyoruz zaten yavruları olur yani zorla olmasını istemiyoruzda başka çaremiz kalmassa mecbur olacak :(