Kedi Aşı Takvimiyle Alakalı??

Merhabalar. Kedilerin aşı sırasıyla alakalı bi sorum olacaktı.Bizim veterinerimiz karma 1 karma 2 lösemi 1 lösemi 2 şeklinde uygulama yapıyormuş.Ama internetten baktığımda sıralama karma 1 lösemi 1 karma 2 lösemi 2 şeklinde görünüyor çoğu yerde..Bu konudaki görüşlerinizi merak ettim.İyi forumlar...

3 CEVAP

hazalsenol

Benim veterinerim de aynı sizin sıranızda yapıyor. On beş günlük aralar ile yaptı hepsini. Ben önemli olan zamanında yapılması diye düşünüyorum

23 ocak karma 1 yapıldı, ikinci için 8 şubat dedi veterinerimiz ama seyahat dolayısıyla 12 sine aldık.Sanırım 21 günü geçmediği taktirde sorun olmuyormuşi

tika_waylan

Karma 1 karma 2 sonra da kuduz yapıldı beninkine lösemi yaptırmadık aciliyeti yok diye. Bir sorun olmadı lösemi de yaptırmayı düşünüyorum lösemi 1 lösemi 2 diye biliyordum ben de