Kedi Psikolojisi

Ayben02

Bugün annem ve benim covid testimiz pozitif çıktığı için ayrı bir odada kalıyoruz kedilerim de yanımda onlar da yanımda kalıyorlar diğer odalara bırakmıyorum çünkü kardeşlerim ve babam negatif asıl sorum şu ki kedilerim diğer odaya gitmek istiyorlar ben bırakmıyorum diğer odada kalınca da bu tarafa da gelmek istiyorlar sürekli git gel de olmaz çünkü ben öpüyorum falan böyle yaparak psikolojilerini etkiler miyim çünkü bazen bayağı miyavlıyorlar

2 CEVAP

incirreis

Kedinizin psikolojisinden önce diğer aile bireylerinizin sağlığını düşünüp temas halinde olduğunuz kedinizi negatif bireylerin olduğu odaya göndermemeye devam ediniz.

Kediler kindar hayvan değillerdir, bir süre canları sıkılsa da alışacaklardır. Siz de sağlığınıza kavuşunca gönlünü alırsınız. Çok geçmiş olsun :)

Ayben02

Çok teşekkür ederim :)