Gözümün Önünde İşkence Acil Yardım

ilanekle

Saygı değer hayvanseverler. karşı komşumuz av için kullandığı bir köpek var. Hayvan yılda bir veya iki kere dışarı çıkıyor. Gün içinde sabahtan aksama kadar yalnız kalıyor. Tek aktivitesi av arada bir ava gidiyor. Şimdiye kadar göz yummuştum çünkü sözde sahibi onu çok seviyormuş. Ama geçen yıl (bu köpeğin yanında bir köpek daha vardı) o öldü ve bu zavallı aylardır ağlıyor bi duysanız oturur ağlarsınız . Neyse sahibinin karısıyla biraz konuştuk. Neler öğrendik neler. Meyersek bu zavvallıya bazen ELEKTİRİKLİ tasma takıyorlarmış yerinden kıpırdıyamıyomuş. Bide bunu nasıl anlatabiliyor merak ediyorum. Küçük kızları bizim köpekleri bir ara seviyordu onunlada konuştuk bu köpekleri çiflestirip yavrulatıyorlarmış (sürekli). Ne yapmalıyız? Nasıl yapmalıyız? Nereye basvurmalıyız? Bizi çok iyi tanıyorlar bizim köpeklerimizinde başı derde girermi? Kadınla konuşmaya çalışıcaz biz.

36 CEVAP

direk 153 arayip sikayetci olun bi kayit filan yapin da delil olsun. onlar hayvan diye iskence gorucek halleri yokya

ilanekle

Jonkilife kime ne demek istediğini anlamadım. Bana diyorsan eğer nerde kusur gördün acaba.

casperlimon

Hayser `e şikayet et

ilanekle

Teşekkür ederim köpeği vermezlerse şikayet edicem.

Kaneki_KEN

Bol şans*

ilanekle

Köpecik yeni yuvasında. Bahçede yanında başka bir köpekle yaşıyormuş.