Sokaktan Kopek Almak İstiyorum

EgeAygu

Merhabalar benim bir tane 5 aylik alman kurdu köpeğim var ve bi tane daha kopek sahiplenmek istiyorum ve bizim burda sokakta yaşayan küçük irk buyumeyen kopekler var yaklaşık 2_3_4 yaslarindalar ve onlardan birine bakmak istiyorum müstakil binamız var bahçesinde alman kurdumun yanında bakıcaz ama o kopegi bahçeye nasıl getiricem yoldan geçerken hep besliyorum sizce onu almaya kalksam bize bi şey yaparmi.uzun oldu ama cevap verirseniz sevinirim hergün 2 3 saat dışarda gezdirebilirim.

9 CEVAP

tasma tak getir

tasmayı takmana izin vermesse mama vererek bahcene getir

ama once vete goturun sonra alın derim ben

Pandalive

Bizim al mı dememiz lazim? :)

Pandalive

Alacaksan al

Shewky

:)) Pandalive, allah da seni güldürsün yav. Satır satır işlemişsin cevabı :)) Endişe etmene gerek yok EgeAygu, küçük ırk ise kucağına alıp getir, bir güzel banyosunu yaptır. Akabinde veterinere götürürsün. :)

polo

sokakta özgürce dolaşmaya alışmış bir köpek helede karnı doyuyorsa ve ona eziyet eden yoksa ve o kadar ileri yaşta ise durmaz bahçede yer içer geri gider tasma ile baglarsanızda mutsuz olur aglar ya daha küçük yaşta bulun hem eziyet çekmeden kurtulur yada barınakta kapalı tutulan canlardan birini seçip ona özgürlügünü verin

NAMIK

polo sen hangi il

NAMIK

3 aylık bende terier yavrusu var