Kedim Burnumu Isırıyor?

gece ben uyurken gelip burnumu hart diye ısırıyor neden ? bazen beni kızdırdığında sertçe hayır deyip burnuna vuruyordum acaba bundan mı kaynaklı?

17 CEVAP

polo

polo uyurken gidip başından öpüyorum hatta bazen abartıyorum oda sag olsun aynısını ben uyurken yapıyor hergün 09.40 ta başlıyor uyandırana kadar kızamıyorum aynısını bende yaptıgım için o zaman sizde burnuna vurmayın oda sizi ısırmasın :) hatta geçen gün şok oldugum bişey oldu onu tarıyordum baya mahmurlaştı kalktı yüzümü iki patisi ile tuttu ben öpecek sandım hart diye dudagımı ısırdı artık nasıl bir sevgi coşması yaşadıysa öyle seviyorlar

Duman14

Polo veterinerimiz mutfağa falan girmesini istemiyorsanız hafifçe burnuna vurun veya kulağını çekin dedi burda ben dövün demiyoruö veteriner tavsiyesiyle konuşuyorum annesi ve babası değiliz belki ama onlarda yavrumuz gibi değilmi oğlum/kızım gel diye çağırmıyormuyuz 3 aylık bir kedi veya 1 aylık farketmez sana geldimi annesi olursun babası olursun ezmiyoruz bir şey yapmıyoruz sizinle yaşayacaksa bir şeyler öğrenmesi lazım bardağımın içine kafasını sokarsa aferim oğluma demem yani burnuna vururum hayır derim uzaklaşır ben bile evde kurallara uyuyorum kedininde bilmesi gereken şeyler var doğada bulunan şeyler bunlar

Elviss

Oyun oynuyor olabilir mesela benim kedim alarmım çaldıktan sonra uyanamadıysam gelip burnumu ısırıp uyandırıyor kendi uyandırma sistemi var :) kızamıyorum şapşal kediler :)

ama benim eti koparacak derecede ısırıyor

korkuyorum ondan artık :)

darktugce

vurduğunuz içindir

darktugce

hıncını alıyordur hayvan

Isırmayı alışkanlık eder

Geçiremezsinizzz

Duman14

Bahsettiğim bardak tezgahın üstünde duruyor yani yeri orası mutfağın kapısı tam kapanmıyor kafasıyla itip açıyor DAHA DEMİNDE SÖYLEDİĞİM Bİ HAFİFÇE ACITMADAN BİR PARMAK ATTIĞINIZDA KEDİLERE BİR ŞEY OLMAZ KEDİNİZ ALINGAN DEĞİLSE ANLAR ZATEN ben kedime öyle öğretiyorum televizyon ünitesine çıkıyordu yandaki masada bir kavanoz gibi bir şey vardı onun yeri orası çünkü bir düzeneğe bağlı şuan anlatamam ama o yüzden kaldırmadık ama bugün kırdı mesela burnuna hafifçe dokundum oraya gitmedi benim kedimde çözümüm bu kendi annesinin yaptığını ben yaptım bu onu öldürmez yanlışı öğretir evde bazı şeyleri kaldırdık ama yerinde durması gereken eşyalar var köpek gibi eğitmek değil de yanlışı öğretmek yani

darktugce

niye vuruyorsunuz hayvana ??

Duman14

Darktugce anneleri onlara öyle öğretiyor burunlarına hafifçe vurarak veya yine hafifçe kulaklarından çekiyorlar yoksa kediler bi konuşamadığımızdan yasağı onlara öğretemeyiz dayak atmıyoruz doğa da nasılsa öyle canını acıtmadan yapılıyor zaten

Darktugce
Hayvanlar öc almaz:) güldürdünuz beni:)
Tabiiki vurucak eğitimde kedilere başka türlü ogretilmiyor ogretilse de zor yani duman arkadaşımın dediği gibi anneleri yapıyor zaten

polo

hayvanlar öyle güzel öç alırkı aklınız şaşar youtube bi kaç video izleyin bence ayrıca siz bir kedinin annesi yada babası degilsiniz anneleride vuruyor diye bi konu olamaz ayrıca kediyi egitmek ne yani bir kediden tuvaletini dogru yere yapması dışında ne beklenebilir amuda kalkmasımı ne egitimi yani ortada çiçek vazo bardak bırakırsan atlar yapma desende yapar çünkü o bir hayvan objeleri sizin gördügünüz gibi görmez yanlışı dogruyu bilmez yaptı sizde vurdunuz bu defa sizden gizli yine yapar ama sizi sevmez kediyi egitmek için ugraşmayın onun hayatını kolaylaştırın yeter.. ben evdeki onun zarar verebilecegi veya zarar görebilecegi herşeyden onun mutlulugu için vazgeçtim aylardır kafam rahat orayamı gitti burayımı devirdi oda mutlu bende

Bence ne olursa olsun vurmayın