Mama Hakkında

Patim34

Merhaba arkadaşlar kedime şu anda profine kitten kullanıyorum öğrenciyim ve imkanım buna yetiyor burada bazı kişiler pro plan hills gibi profesyonel mamaları kötülüyor benim eğer imkanım olsa geçerim...buradan hills pro plan royal canın gibi kaliteli mamaları kullanan ve bazı arkadaşlar yüzünden endişe eden kişilere sesleniyorum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bu mamaları karşı komşum veteriner ve bu mamaların kalitesinden bahsetti bana her veteriner para için yapmaz

4 CEVAP

yanik_kedi

Bu konuda bende size katılıyorum şu anda bende hills kitten kullanıyorum ve çok memnunum

Patim34

Çok doğru bir tercih

Ah ah:( siz daha savunun onları

yanik_kedi

Her kedi maması her hayvana yarayacak diye bir kural yok ilk başta profine kitten kullandım ve kedimin dışkısı çok kötü koktu sonra veteriner önerisiyle hills kitten kullanmaya başladım her şey normale döndü ve çok da severek yiyor aynı zamanda bende çok memnunum