Kedimin Karnı?

Kaymakcim

Iyi geceler arkadaşlar 5 buçuk aylık tekir oğlumun karnı pembe pembe, tüyleri beyaz ondan mı bu pembelik çok belirgin yoksa anormal bir durum ki var?

7 CEVAP

dollfacepersian

Bence normal. Benim kedim de beyaz ve karnı pembe

Normal

Kaymakcim

Elledigim zaman karnı sert yada şişkin değil gayet yumos ama pembelikten korktum açıkçası

Şişlik var mı?

Kaymakcim

Hayır harhangi bir şişlik yok kakasini da yaptı neden bu pembislik

dollfacepersian

Dediğim gibi bence normal. Kedim sağlıklı bir kedi ve pati altı,burnu,kulak içi ve karnı pembe renkte. Renk çok koyu mora dönük değilse sorun yoktur bence

Kaymakcim

Cok sağolun için rahatladi morluk falan değil bildiğimiz açık pembe