Kedi Kısırlastirmasi

daha öncede size sormustum ama bir turlu icim rahat etmedi. erkek kedim var. kedimin butun asilarini bitirdin veterinerimiz eve gelip yapiyodu. onceden bir klinikte calisiyodu simdi ordan ayrilmis yeni klinik acicakmis bu tuzden evde kısırlastircam dedi. kedimi sahiplendigim kadinla surekli irtibt halindeyim ilk defa kediye bakiyorum o ise kendini hayvanlara adamis bi insan ve bana kedinlikle evde yaptirma kacak veteriner olabilir diyo. veterinerimiz ise bana guven 10 dakikalik is hersey cok guzel olucak diyo allah askina biriniz bana akil verin kac gundur uyuyamiyorum kedim oglum benim herseyim onsuz yasayamam birde bu veteriner 150 liraya tapiyo diyer yerler en az 250 onlara gidemiyecegime gore ne yapayim adam bi hata yapar fiye ameliyat sirasinda videoya cekicem ne yapayim bi akil verin

19 CEVAP

CaglarAkar

Yanında bi malzeme olmaz unutur hijyen olmaz falan yani evde yaptırma

CaglarAkar

Bence de en dogru secim buydu :)

Ankara'nın neresinde o psikopat veteriner?!

Mamyhilal

Bende ankaradayım bizim vetimizde 150 civarı yapmıştı arkadaşımın kedisine hic bir problemi çıkmadı evde yaptirmayın kesinlikle