Kedi Kısırlastirmasi

daha öncede size sormustum ama bir turlu icim rahat etmedi. erkek kedim var. kedimin butun asilarini bitirdin veterinerimiz eve gelip yapiyodu. onceden bir klinikte calisiyodu simdi ordan ayrilmis yeni klinik acicakmis bu tuzden evde kısırlastircam dedi. kedimi sahiplendigim kadinla surekli irtibt halindeyim ilk defa kediye bakiyorum o ise kendini hayvanlara adamis bi insan ve bana kedinlikle evde yaptirma kacak veteriner olabilir diyo. veterinerimiz ise bana guven 10 dakikalik is hersey cok guzel olucak diyo allah askina biriniz bana akil verin kac gundur uyuyamiyorum kedim oglum benim herseyim onsuz yasayamam birde bu veteriner 150 liraya tapiyo diyer yerler en az 250 onlara gidemiyecegime gore ne yapayim adam bi hata yapar fiye ameliyat sirasinda videoya cekicem ne yapayim bi akil verin

19 CEVAP

yanik_kedi

Bence ev ortamında yaptırmayın çünkü hijyen ve malzeme açısından dört dörtlük olamıyor aksi bir durum söz konusu olsa her malzeme olmuyor veterinerin yanında da her malzeme bulunmayabiliyor bu yüzden ben olsam tercih etmezdim

hazalsenol

Size daha önce de cevap yazmıştım erkek kedim var. Kısırlaştırmaya gittiğimizde tek testisli çıktı ve bu yüzdsn dişi kedi gibi operasyon geçirdi. Bu beklenmedik bir şeydi. Sizde de böyle bir şey olabilir beklenmeyen bir şey çıkabilir. Benim de veterinerimin kliniği yok aşılarını evde yapıyor ancak asla böyle bir teklifle gelmedi. Ben keşke siz kısırlaştırsanız dediğimde bile klinik olmadan imkansız dedi. Sırf yüz lira daha ucuz diye bu riske girmeyin onun canı bu kadar ucuz değil. Siz kendiniz evde ameliyat olmaya razı olur musunuz?

Duman14

Üstteki yorumla aynı fikirdeyim istanbuldaysanız hayvan hastanesi var fatihte surların karşısında orayla bir konuşun

hayir ankaradayim. veterinerimiz hijyen konusunda hic endiselenmeyin ben herseyi halledicem dedi

milodelisi

Veterinerinizin diplomasını görmek istediğinizi söyleyin. Bakalım gösterebilecekmi. Ben hiç sanmıyorum, duyduklarımın hepsi yani kliniğini kapatmış vetler başka bir klinikten izin alıp kullanıyor o günlük

polo

veteriner kaç yıllık ne kadar deneyimli kendi ekipmanı ne kadar yeterli daha önce yapmış oldugu birilerine ulaşma şansınız varmı bunları araştırın aynı esnada bi klinik araştırın 250 derse pazarlık yapın durumu anlatın 200tl ye anlaşın arada 50 tl çok problem olmaz en kötü ihtimal klinik ile konuşun iki parça halinde ödemek istiyorum deyin sonuçta bunu kabul etmeyecek yer olmaz sizinde içiniz rahat eder

Duman14

Yani bence can konu olunca böyle bir durumda paraya bakmayın ben güvenmezdim şahsen

bakin ben daha 15 yasindayim bu konuda pek soz sahibi olamiyorum

aycacetin2472

Hyr kesinlikle evde olmasn üstteki yorumlarla aynı fikirdeyim

Queeninannesi

Kesinlikle evde olmaz ayrıca ne demek 10 dakikalık iş o kadar kısa sürmemeli oyuncak mı bu. Lütfen klinikte yaptırın yavrunuz için hetşey kötü olabilir

mhtpyldz

Bence bu sahsin kesinlikle sikayet edilmesi gerekir evde kisirlastirma nedir yahu ! Can emanet ediyoruz.

evet dizin dediklerinizi iyice fusundum veterinerimizle iyice konustum klinikte yaptiricaz

yanik_kedi

Ailenize olabilecek tehlikeli durumlardan bahsedin çünkü gerçekten evde yapılması kediniz açısından ciddi bir tehlike

Badems

Kasaptır o kasap veteriner olsa duramaz. Şaka bi yana evde olur mu yahu ? Dizilerdeki mafyaların evde kurduğu ameliyat ortamını mı kurcakmış ? Yapmayın bence güvenmeyin, acil durum gerektiren durumlarda napcakmış çamaşır suyuyla falan mı halledecek ? Eğer nerede oturduğunuzu söylerseniz buradaki bilen kişiler o civardan veteriner önerebilir size

hazalsenol

Emin olun en doğru kararı verdiniz şimdiden geçmiş olsun. Veteriner konusunda ise dikkatli olun derim