Tasma

Pandalive

Kedim kaçar diye tasma takmak istiyorum ama o deli gibi reddediyor tasmayi cikarcam derken ağzını taktırıyor çikaramiyor. Nasil alistircam ?

3 CEVAP

dollfacepersian

Anladığım kadarıyla dışarı çıkarken tasma kullanmak istiyorsunuz.
Kullandığınız tasma göğüs tasması mı?

Duman14

Evdeyken takmak mı istiyorsunyz yani evdeyken taktığımızı benim kedimde reddetmişti kendimiz yaptık küçük bir top içine zil koyduk ama serçe parmağımın ucu kadar bir şey sonra lastik ipe geçirdik boynunu sıkmayacak şekilde rahatsız olmadı dışarısı için tasma aldık bizde siyah uzun normal tasma yani ama şuan küçük olduğu için boynunda durmuyor :D

nobraincc

Bizde süs tasması olarak almayı düşünmüştük ama yaramaz oğlumuz tasmayı sürekli çenesine geçiriyodu ağzı acık kalıyodu bence kullanmamanı öneririm. Ben attım cok sıkıyosun boguluyomus hissine kapılıyosun biraz bollaştırıyosun ısırmaya calısırken çenesine takılıyor. Bence kedi sevmezse kullanılmamalı.