Kediyi Uzak Tutmak

Buketbayraktar

8 aylık bir deli oğlum var çok ortalığı yıkmaz ama küçük bir çam ağacı aldım onu asla rahat bırakmıyor gidip plastik dalları ısırıyo. Kızıyoruz ama tekrar gidiyor gece de deviriyor napabiliriz

6 CEVAP

Kediler kolonya kokusunu hiç sevmiyor çiçeğin dibine küçük bir kapak ile kolonya koyun onun kokusuna yaklaşmaz

Buketbayraktar

Yok mudur bilgisi olan :(

gozdeyilmaz

Kedidir yapar diyoruz biz böyle durumlarda devirebileceği şeyleri ortaya koymuyoruz ya da eve hiç almıyoruz çiçek bile yoktur bizim evde :(

sforselin

Sevmeyeceği bir koku varsa o sıkılabilir üstüne. Tabii en iyisi ağaç süsleyebilme hayalinden vazgeçmek :')
Biz kedi ağacını süslemeye karar verdik en son. Birkaç ödül maması yaş mama falan bırakıcaz üstüne :') Kırmızı bir kurdele bir de belki...

balim16

maalesef kediler inatçı oldukları için siz yapma dedikçe inadına gidecektir, sevmediği kokuyu sıksanız da onun etkisi gidince siz görmeden bile gidip devirebilir ya ağacın yenmesine razı olun ya da başka odaya kaldırın

Buketbayraktar

Neyse akşam yatarken odanın kapısını kapatmaya karar verdim biz buradayken ellemiyor artık kızıyoruz diye şansımı deniyim :)