Babamı Kedi İçin İkna Edemiyorum Yardımcı Olur Musunuz ?

CaglarAkar

Arkadaşlar bir binada oturmaktayım. Annem izin verdi ancak babam bakılmaz bakmak zordur 3 ay sonra bırakırsın onun sorumluluğu zor diyor. Babamı nasıl ikna edebilirim? İkna olursa kedimi bu siteden sahipleneceğim.Yardımcı olan olmayan herkese şimdiden teşekkürler

23 CEVAP

CaglarAkar

Dediğim gibi tırmalama tahtasıdır oyuncaklarıdır markaları hazir mamayı da araştırıyorum.Yani en azından ilk sefer tasıma kabıdır mama kabıdır ffalan alabilecek miktar var 250 300 kadar.Ve bunu ustlenebilecegimi dusunuyorum ama okula bi sene gec yazildim ondan 7 deyim. Vakit her zaman ayırırım. Sahiplenince onu omur boyu sevmek istiyorum bırakmak istrmiyorum ama babamı ikna edemiyorum. Ve de harçlığım yetmezse babam yardımcı olur onun o konuda bir skntısı yok :) Yani aşısı eşyaları acısından sıkntm yok tek skntı ikna meselesi :)

Badems

Sorumluluğundan ziyade bence size güvenmiyor. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bunu ona kanıtlarsanız eğer sorun ortadan kalkar. Her anne/babanın yapması gerekeni yapıyor şu an, çocuklar bir hevesle ister ve hevesi geçince bırakır bunun olmaması için bu tepkiyi vermiş. Sokaktaki kedileri severek besleyerek başlayın işe, zamanla bu sorumluluğu alabildiğinizi görünce zaten sorun çıkarmaz.

CaglarAkar

Sokakda kediler beni gorunce 5 6 metreden yanıma kosuyorlar o kadar yakınım kedilerle hepdi yanima geliyo sırnasıyor. :)

CaglarAkar

Bizim buralardakilerin hepsi büyuk abnemleri alıstırmak icin aradım butun gun butun mahalleyi bulamadım

CaglarAkar

Brn galiba kendimi yanls anlattım tek seferlik 250 değil ben o ile tek seferlik kapidir tirmalama tahtasidir tek seferlikleri alacağım.Yani babam ile annem para konusunda hep yanımda

CaglarAkar

Miktarla alakalı bir sıkıntı yok yani kedimi bu siteden sahiplenmeyi düsünüyorum zaten.

Umarım aldıktan sonra yazık etmezsiniz hayvancağıza. Kolay gelsin şimdiden.

Duman14

Alırsanız eğer her konuda burda ya da özelden benden yardım isteyebilirsiniz bir de benim babamda kedi istemezdi sevmezdi tam sınavdan geldiğim gün kendi ayaklarıyla götürdü kediyi almaya sonradan alışacaktır :)