Köpegimin Cinsi Ne Acaba

gumus2016

- Kalın Yazıtam olarak cinsini bilmiyom ama terier dediler suan 4 aylik adı gümüs.bna 28 gunlukten geldier ilgilenirseniz

6 CEVAP

Bana da sorarsanız terier

Puppy730

Terrier diye bir ırk yoktur. Terrier gruptur, birden fazla ırkı barındırır. Ve ne ırk olduğunu biz anlayamayız. Fotoğraflarda köpeklerin ırkı anlaşılamaz. Kesin olarak bir şey söyleyebilmek için bunun sülalesine kadar giden bir yol var.

Saint Bernard melezi gibi. Cinsinin hiçbir önemi olmamasıyla birlikte çok güzel bir yavru. Uzun ömürler dilerim birlikte :)

ilanekle

Çoban köpeğine benziyor. Cins değil ama kırma. Fakat çok şanslısınız baya güzel bir yavru.

ilanekle

Şimdi fark ettim çoban köpeği olamayacak kadar küçük bir köpek.

ilanekle

Arkadaşın dediği gibi terrier olmalı.