7 Aylık Köpeğim Isırıyor.

AdaMurphy

7 aylık labradorum çok can acıtır şekilde ısırıyor hayır diye kızıyorum hayırın ne olduğunu biliyor ama inatla daha fazla ısırıyo çok bağırınca da hırlamaya başlıyor, özellikle de ayaklarımızı kıyafetleri ve ayakkabıları feci şekilde ısırıyor küçüktü diye dişleri kaşınıyodur o yüzdendir dedik ama 7 aylık oldu dişleri çıktı hala devam ediyo sizce ne yapmalıyız?

5 CEVAP

alberk22

köpeğe otoriterlik kurmanız lazım ve sizi ısırdığında oyun oynamayı bırakın ve ya gezdiriyorsanız eve götürün ilgilenmeyin bir süre (tabi çok uzun olmasın)

Mehmetkr

O sizin lideriniz olmuş YouTube'dan Berker Arslan, köpek koleji gibi kanallarda bu tarz sorunların çözümleri var onları izleyebilirsiniz

AdaMurphy

Haklısınız bende öyle düşünüyorum 6 aylık olduğu gibi kendini alfa sanmaya başladı ama nasıl benim alfa olduğumu öğreticem hiç bilmiyorum :(

Mehmetkr

İlla sizin lider olmanıza gerek yok o sizin lideriniz olmasın yeter siz daha çok kılavuz görevi görerek de halledebilirsiniz. KKAcilar lincliycrk beni ama siz köpek kolejinin liderlik hakkında videosunu izleyebilirsiniz bir fikriniz oluşur konu hakkında

AdaMurphy

Cevaplarınız için teşekkür ederim