Kedimin Yavrusu Biraz Tüylü Doğdu Ve Tam Cinsini Bilmiyorum Soyleyebilirmisiniz

Kedimparis35

Kedimin yavrusu çok tüylü doğdu cinsini bilmiyorum soyleyebilirmisiniz

7 CEVAP

Verdatrtp

Henüz çok küçük ama British Longhair olabilir. Çiftleştirdiğiniz kedinin cinsini biliyorsunuzdur diye düşünüyorum o yüzden kendiniz tahmin edebilirsiniz

alabalik32

British Shorthair aynı benim oğlumun bebekliğine benziyor.

ahsenyildiz

Çok güzelsin sen

Kedimparis35

Baba british annede british daha onceden İran kedisinie goturmustuk olmamıştı

alabalik32

British Shorthair lerde bebekliğinde tüylü gibi duruyor. Benimkinin anne babasıda british shorthair. Sizinki kesinlikle british shorthair eminim.

Denizygt

Çiftleştirdiğiniz erkek kedinin cinsi nedir

Anonymus944867

british longhair gibi ama belki tüyleri kabarık durduğundandır shorthair da olabilir bilemedim.