Çenedeki Siyahlıklar

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar kedimin çenesinde siyah noktalar var tırnağımı sürtünce siyah noktalar kalkıyor ve dökülüyor. Aşılarını vaktinde yaptırıyorum en son dış parazitini yaptıralı bir ay olmadı daha. Sizce nedir bu pire dışkısı mı akne mi acaba. Aşıları tam olduğu halde pireli olabilir mi ki

3 CEVAP

dollfacepersian

Bu durumun olduğu yer çene olunca ve pul pul dökülen siyah noktalardan bahsedince aklıma gelen ilk şey kedi aknesi oldu. Şu yazıda bahsedilmişti.https://kedilibirhayat.com/2016/10/12/kedi-aknesi-vedavet-urunleri/
Umarım değildir,çok zor geçen kötü bir şey çünkü:(

Duman14

Kir gibi duruyor canlı canlı görmediğim için tam anlayamadım veterinere sorun bi dediğiniz gibi pire olabilir

kedilikizzz

Tabi pul pul döküldükten sonra bu çenesini yıkamış halim