Evde Kedi Maması Yapımı

senaau

Evde yaş kedi maması yapan var mı ciğerle yapmak istiyorum ne ekleyebilirim içine

6 CEVAP

Zeynepulku

Zaten yediği mamada bol bol tahıl var bari arada sırada yediği maması tahılsiz olsun.
Sebze olarak
Havuç, kabak, tatlı kabak brokoli, katabilirisniz. Balık mevsimi olduğu için başlıkta k atabilirsiniz seviyorsa 2-3 tane hamsi mesela. Vitamin olur.

balim16

yaş mamaya konulur mu bilmiyorum ama kabak sindirime yardımcı lifli bir besin kaynağıdır kabak haşlayıp koyabilirsiniz yaş mamaya koymasanız bile arada bir kedinize vermeniz sağlığı açısından iyi olucaktır

chen

Bununla ilgili youtube da videolar var izleyebilirsiniz

ahsenyildiz

bal kabağı ve prinç de ekleyin

Mehmetkr

Ben köpeğime arada yaparken tavuk göğsü ,dana yüreği ,biraz yulaf, kabak, havuç, balkabağı, çok az sarımsak( sarımsak kullanmasaniz daha iiyi zehirleyebilir), yumurta, evde yaptığım peynir, yumurta kabuğu kullanıyorum.

Mehmetkr

Biraz yulaf dedim zaten diğer hicbirsey tahıl değil.