Kedimin Yanında Ağlarsam Üzülür Mü?

Kedimin yanında ağlarsam üzülür mü? Nasıl bir tepki gösterir lütfen yardımcı olun.

7 CEVAP

dollfacepersian

Öncelikle bu burada sorulan en tatlı,duyarlı sorulardan biri:)
Kediler bizim ne hissettiğimizi çok rahat bir şekilde hissederler. Sizi ağlarken görünce büyük ihtimalle üzülüp sizi teselli etmeye çalışacaktır ve siz iyi hissedene kadar devam edecektir.
Birde şunu söylemek istiyorum ne olursa olsun kendinizi üzmenize,göz yaşlarınıza deymez. Umarım herşey düzelir, siz de kedinizde hep mutlu olursunuz

Badems

Bence üzülür, benimki yanaklarımı yalıyor sonra da saçma sapan hareketler yapıp oynatmaya çalışıyor :)

Nayeli

Benim oğlum tam bi pislik ben ağlayınca rahatsız oluyor ve gidiyor :))) tam bi erkek :))

Teşekkür ederim :)

Queeninannesi

Benim kızım ağladığım zaman uzun bi süre bana bakıyo sonra yanıma gelip yüzümü koklar şebeklik yapar :) herşeyi hissediyorlar üzülüyolardır da büyük ihtimalle

Findikzeynep

B3ncede hissederler ve bizi teselli etmeye calişırlar:)

yanik_kedi

Kesinlikle üzülür ben yanında ağladığım zaman hemen gelip sırnaşıyor elimi yalıyor kendince teselli ediyor çok duygusal hayvanlar bir tek kediler değil tüm hayvanlar öyle çoğu insanın beceremediği şeyi onlar yapıyor birçok kişiden daha insan o masum canlar